Menu
Your Cart
Tüm Güzellik Cihaz Arızaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Cilt Bakım Yedek Parça

Buhar makinelerinin daha verimli, güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip bir şekilde çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu rezistans türleri vardır. Buhar makinesi rezistansı adı verilen bu rezistanslar aynı zamanda buhar mekanikleri ile çalışan farklı sistemler ve ürünler içerisinde de yer almaktadır..
Cilt Bakım cihazların tüm el aletlerin yedek parçaları mevcuttur istediğiniz tüm medikal Cihazlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.0212 274 70 77 (Pbx)0553 295 03 61 (Cep&Whatsapp)..
Yoğun buharı ile ciltteki gözenekleri açarak cildin bakıma hazır hale gelmesini sağlar.Makyaj kalıntılarının ciltteki gözeneklerden arındırılmasını ve gözeneklerin nefes almasını sağlamaktadır.Şeffaf Plexi Haznesinden su seviyesini görebilirsiniz.Sıcak suyu muhafaza edecek Haznenin ayrıca plexiden k..
Mantar Başlıklı Prop- Cilde uygulanacak etki maddelerinin (ampul-serum), cilde uygun metodla, cildin orta tabakası olan dermise kadar ulaştırılmasını sağlar.- Etki maddelerinin normalde olduğundan çok daha etkili bir şekilde hedef hücreler tarafından emilimini hızlandırır.- Kan dolaşımını hızlardırı..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)