Menu
Your Cart
Tüm Güzellik Cihaz Arızaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dövme Silme Cihaz Tamiri

ND:Yağ (Dövme Silme) ve diğer tüm epilasyon cihazlarınız için her türlü handpiece (Lazer Başlığı) bulunur, Garantili bir şekilde merkezinizde değişim ve başlık sıfırlaması yapılır.Tüm ND:Yağ cihazlarınızın ve tüm lazer epilasyon cihazlarınızın başlıkları tamir edilir, yenisi ile değiştirilir...
ND-Yağ Dövme Silme Cihazı Pico Yedek Parça
İletişime Geç
Dövme Silme için Pico BaşlığıHayat Prokomed, 2006’dan bu yana Dövme Silme (ND:Yağ) Cihazları dahil medikal cihazların satışı, eğitimi ve teknik servisi kapsamında memnuniyetiniz ile beraber tüm destek, bilgi ve donanımıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.Güzellik merkezi, estetik salonu g..
Dövme Silme Cihaz Başlık Ucu Yedek ParçaHayat Prokomed, 2006’dan bu yana Dövme Silme (ND:Yağ) Cihazları dahil medikal cihazların satışı, eğitimi ve teknik servisi kapsamında memnuniyetiniz ile beraber tüm destek, bilgi ve donanımıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.Güzellik merkezi, estet..
ND:Yağ(Dövme Silme) cihazım atış atmıyor sebepleri nedir sorusunu duyar gibiyiz hemen bizimle iletişime geçin hızlı Teknik servisimiz ile her zaman yanınızda olalım.Telefon: 0212 274 70 77 - Whatsapp&Cep: 0553 295 03 61..
ND:Yağ Başlık Plastik Erimesi Değişmesi
İletişime Geç
ND:Yağ Başlık Plastik Erimesi Değişmesi (Plasik Koruması Değiştirme)ND:Yağ başlık değişimi, sıfır ND:Yağ başlık, ND:Yağ Plastik Değişimi taleplerine, uzman teknik ekibimiz ile Avrupa ürünlerle kesin çözümler üretiyoruz.ND:Yağ Başlık, ND:Yağ başlık pl..
ND:Yağ Cihazı Çok Isınıyor
İletişime Geç
ND:Yağ Cihazı Çok IsınıyorSu Soğutması yavaşsa ısınırSoğutma Sistemi yetersizce ısınırKlimasız oda'da çalışmaktan dolayı ısınırDaha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız: 0212 274 70..
ND:Yağ Cihazında Yüksek Motor Sesi
İletişime Geç
ND:Yağ Cihazında Yüksek Motor SesiCihazın içinde sterile su bittiyse motor sesi yükselir...
ND:Yağ Lazer Cihaz atış atmıyor
New İletişime Geç
ND:Yağ Lazer cihaz atış atmıyorND:Yağ Lazer cihazım atış atmıyor sebepleri nedir sorusunu duyar gibiyiz hemen bizimle iletişime geçin hızlı Teknik servisimiz ile her zaman yanınızda olalım. 0212 274 70 77ND:Yağ Lazer cihazım, atış atmıyor, ND:Yağ lazer cihazım atış atmıyor, lazer epilasyon ciha..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)