Menu
Your Cart
Tüm Güzellik Cihaz Arızaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Cihazlarınızın arızası sizi korkutmasın, artık güvencemiz altındasınız. Güzellik Merkezinizde ya da salonunuzda kullandığınız tüm cihazları için teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Kozmetik Teknik Servisi, yaygın olarak kullanılan tüm marka ve modellerde cihazlar için yedek parça ve donanımı stokta bulundurarak hızlı ve kesin çözüm için çalışıyoruz. IPL Lambaların, başlık değişimi, soğutma sorunlarının sizi üzmesine izin vermiyoruz..


Kozmetik ve Güzellik Sektöründe, marka ve model bağımsız olarak Lazer Epilasyon, IPL başta olmak üzere tüm uygulama cihazları için alternatif servis hizmeti sunuyoruz.


Servisimizde IPL cihazlarının başlık veya lamba değişimleri, IPL Tamir, IPL Başlık Onarımı, IPL Safir, IPL Filtre, IPL Kaviti, IPL Reflektör, Soğutma Problemleri, Su Pompası Arızaları, Uzakdoğu Cihazlarının Şifre Çözümleri, Aylık/Yıllık Periyodik bakımları ve tamirleri garantili olarak yapmaktadır. Yazılım yükleme, yedek parça temini ve değişimi, bakım, onarım, tamir süreçleri deneyimli teknik ekibimiz tarafından profesyonel olarak uygulanmaktadır.


Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Estetik merkezlerinde, güzellik salonlarında, kliniklerde kullanılan, her marka ve model estetik medikal cihazın arıza tespiti, bakım ve tamiri profesyonek teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Cilt bakım üniteleri, epilasyon cihazları, kavitasyon cihazları, pasif jimnastik, G5, ozon terapi gibi diğer sağlıklı zayıflama cihazlarınız için bakım ve onarım hizmetleri garanti olarak verilmektedir.


Güzellik Acil Servisimiz hızlı ve etkili çözümlerle her zaman güvenilir biçimde hizmet vermek için hazır. Cihazlarınızı en kısa sürede onararak, müşteri ve iş kaybını ortadan kaldırıyoruz.


16 yıllık deneyim, sayısız onarım, değişim ve bakım sayesinde 1000'lerce mutlu müşterimiz arasında sizi de görmekten mutluluk duyarız.