Menu
Your Cart
Tüm Güzellik Cihaz Arızaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

IPL Başlık Değişimi & IPL Lamba Değişimi | IPL Lazer Epilasyon Tamiri Onarımı

IPL Başlık Değişimi & IPL Lamba Değişimi | IPL Lazer Epilasyon Tamiri Onarımı
IPL Başlık Plastik Erimesi Değişmesi
İletişime Geç
IPL Başlık Plastik Erimesi Değişmesi (Plasik Koruması Değiştirme)IPL başlık değişimi, sıfır Ipl başlık, ipl lamba değişimi taleplerine, uzman teknik ekibimiz ile Avrupa ürünlerle kesin çözümler üretiyoruz.IPL Başlık, IPL başlık plastik koruma değişimi, IPL Başlık değişimi, IPL Başlık Lamba..
Renk filtreleri, seçilen ışık dalga boylarının geçmesini ve istenmeyen ışık dalga boylarını korumasını sağlar. Bir elek düşünün; farklı ışık dalga boylarını elek içinden geçen küçük parçacıklar olarak düşünün. Gözeneklerden daha büyük taneler ekranda kalır ve gözeneklerden daha küçük taneler aşağıda..
IPL Lazer Epilasyon Başlık Bozulması
New İletişime Geç
IPL Lazer Epilasyon Başlık BozulmasıBaşlığın içindeki kablolarda sorun olması durumunda başlık çalışmaz ve bazı sensörlü cihazlarda hata mesajı gösterecektir.Başlığın Lambası patlamış olabilir veya cihaz içindeki soketlerin bozulmuş olmasından kaynaklanabilir Başlık ömrü bitince çalışmayab..
IPL Lazer Lamba Değişimi
İletişime Geç
IPL Lazer Lamba DeğişimiHer türlü IPL ve diğer lazer cihazlarınızın lamba değişikliği yapılır. Kullandığımız lambalar İngiltere menşeiliDaha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz Telefon: 0212 274 70 77 - Whatsapp : 0553 295 03 61..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)