Menu
Your Cart
Tüm Güzellik Cihaz Arızaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dövme Silme için Pico Başlığı

Hayat Prokomed, 2006’dan bu yana Dövme Silme (ND:Yağ) Cihazları dahil medikal cihazların satışı, eğitimi ve teknik servisi kapsamında memnuniyetiniz ile beraber tüm destek, bilgi ve donanımıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.

Güzellik merkezi, estetik salonu gibi hanımların yoğun ilgi gösterdiği merkezlerde yoğun olarak kullanılan Dövme Silme (ND:Yağ) Cihazları sistemlerinin arıza yapması hem müşterilerinizin mağdur olması hem de firmanızın ticari olarak zarara uğraması demektir. Bu tür zararlar maruz kalmamak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve profesyonel bir şekilde destek almaktır.

Dövme Silme (ND:Yağ) Cihazları cihazların çalışmadığı her dakika sizler için maddi zarar olduğunu biliyoruz ve sahip olduğumuz profesyonel stok sistemimiz sayesinde ihtiyaç duyulan yedek parçanın orijinalini kısa süre de tedarik ederek tamir ve parça değişim işlemlerini yapıyoruz.

Arıza tespiti sürecinde profesyonel ekiplerimiz tarafından sizlere sunulan teklif içerisinde yer alan tamir ve parça değişim süreleri dolmadan Dövme Silme (ND:Yağ) Cihazları sistemleriniz ve cihazlarınız çalışır hale getiriliyor, test çalışmaları yapılarak sizlere teslim ediliyor.

Tel: 0212 274 70 77 Cep&Whatsapp: 0553 295 03 61